Мурдій Ігор Юрійович


Український підприємець у галузі будівництва транспортної інфраструктри. Член Всеукраїнської громадської організації «Гільдія інженерів технічного нагляду за будівництвом об’єктів архітектури». Обіймав посади головного інженера у бізнес - структурах. Очолював філію «Новгородківський райавтодор» ДП «Кіровоградський облавтодор» та КП «Трест зеленого господарства» Кіровоградської міської ради

Illustration
icon

Цінності

Людяність і щиріть у кожній справі. 

icon

Цілі

Зламати існуючи систему нахабно-споживчого управльння державою збоку чиновницького апарату вищих ешелонів влади та унеможливити її відновлення.

icon

Соціальна відповідальність

Cпряти підвищенню вимог до стандартів якості дорожніх покриттів, запровадження відповідальності за недтримання умов експлуатації дорожніх покриттів та викорінення політизациії розподілу бюджетного финансування в галузі

Програма

  • 01. Зміна владиДокорінно змінити систему влади. Втілити курс Президента у життя, сформувати професійний уряд народної довіри.

  • 02. Здорова та освічена націяПрофесії лікаря та вчителя повинні стати престижними й високооплачуваними.
    Початкова освіта повинна вчити дитину бути щасливою. Загальна освіта має формувати людину із сучасною базою знань. Професійно-технічна освіта повинна давати навички, а вища – створювати людину майбутнього.

  • 03. Комфортна країнаМолоді – якісну освіту, працевлаштування, простір для самореалізації.
    Старшому поколінню – гідне пенсійне забезпечення.

  • 04. Не боротьба з корупцією, а перемога над неюНульова толерантність до корупції на всіх рівнях. Підозрюваний у корупції не вийде під заставу. Засуджений за корупцію отримає конфіскацію майна та довічну заборону обіймати державні посади. Викривач корупції перебуватиме під захистом держави та одержуватиме матеріальне заохочення.

Зв’язатись за телефоном+38 050 578 47 59


2019 © Cайт створено на Weblium

Політика конфіденційності